Lista prelegentów na konferencji

Lista prelegentów

Przedstawiamy listę niektórych prelegentów, którzy wystąpią na konferencji. Lista może ulec jeszcze zmianie, dlatego uprasza się o sprawdzanie informacji i aktualności dotyczących planu wydarzeń na kongresie. Zapoznajcie się z nimi:

Andrzej Miernicki

Prelegenci Andrzej Miernicki

Andrzej Miernicki jest prawnikiem, który pracuje w Kancelarii Prawnej Dura Lex, Sed Lex & Wspólnicy, która mieści się w Warszawie. Osoba znana w środowisku, uchodzi za eksperta od spraw związanych ze współpracą z administracją państwową. Mecenas Miernicki zaprezentuje wiedzę typowo prawniczą, która będzie jednak przekazana w przystępnej dla przeciętnego słuchacza formie. Przybliży Ci nieco bardziej poszczególne statusy prawne i będzie starał się wyjaśnić najbardziej zagmatwane pojęcie. Nie bójcie się zadawać mu pytań!

Barbara Jastrzębiak

Prelegenci Barbara Jastrzebiak

Barbara Jastrzębiak jest specjalistką od ochrony danych osobowych, które w naszym kraju większości osób kojarzą się ze skrótem RODO - Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Pani Barbara współpracuje w zakresie ochrony danych z wieloma dużymi firmami, także tymi, które świadczą usługi w zakresie zamówień publicznych.

Pani Jastrzębiak przybliży Ci nieco bliżej problem ochrony danych związanych z przetargami. Ta wiedza jest nie tylko niezwykle ciekawa, ale także praktyczna. Pozwala pracownikowi zabezpieczyć swoje dane i dążyć do do swoich praw.

Katarzyna Urbańska-Sobczak

Prelegenci Katarzyna Urbanska-Sobczak

Katarzyna Urbańska-Sobczak prowadzi firmę konsultingową KUS Consulting. Tematem zamówień publicznych zajmuje się już przeszło 15 lat i może sporo opowiedzieć o branży. Na konferencji przedstawi case studies dotyczące firm, z którymi współpracowała, przedstawi przykładowe analizy finansowe i postara się przybliżyć tę wiedzę tym, którzy chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

Pani Urbańska-Sobczak nie boi się trudnych pytań i obiecuje, że podejmie każdy temat!

Tomasz Grabowski

Prelegenci Tomasz Grabowski

Redaktor Tomasz Grabowski zajmuje naczelną pozycję w miesięczniku Zamówienia do omówienia. Jest dziennikarzem, którego szczególnie interesują sprawy związane z wydawaniem pieniędzy przez administrację publiczną. Redaktor Grabowski stawia na otwarte pytania i nie unika konfrontacji z politykami, którzy zarządzają procesem.

Na konferencji opowie o zamówieniach publicznych z trochę innej strony, przedstawi swój punkt widzenia i doświadczenie, które nabył eksplorując na własną rękę ten świat. Z pewnością jego wiedza będzie niezwykle ciekawa i pomoże rozpatrzyć niektóre wątki pod innym kątem.

Loading...